Het team van Verheijden Financiel Adviesgroep

Onze medewerkers

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor:

Jac Verheijden
Jac Verheijden

Directeur en Allround Adviseur

jac@vfag.nl

06-53491435

Pieter Ebus
Pieter Ebus

Allround Adviseur

pieter@vfag.nl

06-53641840

Dorthe Verheijden
Dorthe Verheijden

Adviseur Particulier en Zakelijk

dorthe@vfag.nl

06-54741067

Lilian Kroppen-Verlinden
Lilian Kroppen-Verlinden

Hypothecair Planner

lilian@vfag.nl

0475-510070

Sharon Linders
Sharon Linders

Binnendienst medewerkster

sharon@vfag.nl

0475-510070

Lieke Berben
Lieke Berben

Binnendienst medewerkster

lieke@vfag.nl

0475-510070

Elleke Verheijden-van Lottum
Elleke Verheijden-van Lottum

Administratief medewerkster

elleke@vfag.nl

Verheijden Financieel Adviesgroep maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie